BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pakavimo medžiagų bei įrankių, skirtų pramoninėms prekėms, įvairovė

Ko gero, nerasime žmogaus, kuris išsiverstų be pramoninių prekių, tad nieko keista, kodėl jos yra tokios paklausios. Kaip ir kitų kategorijų prekėms, taip ir pramoninėms prekėms, yra būtinas kokybiškas supakavimas. Tai galima padaryti specialių pakavimo medžiagų bei įrankių dėka, kurių šiandienėje prekyboje yra išties daug. Kaip žinoti kuo jie yra naudingi? Apie tai ir bus šis straipsnelis.

Gofruoto kartono padėkliukai

Pagrindinės gofruoto kartono padėkliukų ypatybės: gali būti gaminami pagal užsakovų pageidavimus, yra galimybė atspausdinti prekinį ženklą. šie padėkliukai turi nemažai privalumų; yra draugiški aplinkai, puikiai tinka automatinėms pakavimo linijoms, pasižymi dideliu gniuždomuoju atsparumu.
Infekuotų atliekų pakuotės

Šios pakuotės puikiai tinka infekuotų ar pavojingų produktų transportavimui. Trumpa šių pakuočių charakteristika: maišų dydis gali siekti 23 arba 50 litrų, ant pakuočių yra atspausdinami įspėjimai, turo vandeniui atsparus polietileninius maišus, yra ergonomiškos teikiamos plokščiai sulankstytos. Pakuočių pranašumai: užtikrina saugų infekuotų prekių pervežimą, yra lengvos, nekelia jokio pavojaus žmogaus sveikatai, yra galimybė atspausdinti instrukcijas.

Atvirieji maišai

Šie maišai idealiai tinka rankiniams bei automatiniams birių produktų pakavimo įrenginiams. Pagrūdinės savybės; atvirųjų maišų talpa siekia nuo 10 iki 50 kg, dugnas gali būti dviejų tipų (klijuotas arba siūtas), atsparūs plyšiams bei trūkiams, kraštai gali būti nupjaunami tiesai arba laiptuotai. Produktų pranašumai: galima atspausdinti prekės ženklą, prailgina produkcijos galiojimo laiką, draugiški aplinkai, turi stabilias ir tvirtas konstrukcijas.

Klijų bei hermetikų pakuotės

Klijams bei hermetikams skirtos pakuotės yra cilindro formos. Šios pakuotės gali būti gaminamos su unikaliais antgaliais, galima rinktis iš plataus standartinių asortimento, galima padengti didelio blizgesio laku. Pakuočių pranašumai: kadangi pakuočių antgaliai yra unikalūs ir įvairiaspalviai - patraukiamas pirkėjų dėmesys, draugiškos aplinkai, daili pakuotės išvaizda padidina prekės pridėtinę vertę.

Pramoniniai popieriniai maišai

Popierius - labai populiari žaliava, tad ją dažnai galima pamatyti ir pramoninių prekių rinkoje. Trumpai apie pramonių popierinių maišų savybes: jų talpa sieki nuo 1 iki 12, 5 kg, gali būti klijuotu arba siūtu dugnu, atsparūs plyšimui. Prekių pranašumai: galimybė atspausdinti prekinius ženklus, tinkami naudoti tiek rankinio, tiek automatinio pakavimo linijose, stabilios ir tvirtos konstrukcijos užtikrina, kad prekės nebus pažeistos transportavimo metu.

Nuo įbrėžimų apsaugančios pakuotės

Tai pakuotės, kurios idealiai tiks tu atveju, jei nuo pažeidimų norite apsaugoti lengvai dūžtančius, trapius daiktus. Pagrindinės savybės: pakuotės gaminamos iš įvairių gofruoto kartono klasių, gali būti naudojamos kaip vidinės pakuotės, gali būti tiekiamos plokščiai sulankstytos. Pakuočių privalumai: draugiškos aplinkai, pakavimo bei išpakavimo procesai užima mažiau laiko, nereikia jokių papildomų medžiagų.

Terminės pakuotės

Pagrindinės terminių pakuočių savybės: atitinka griežtus reikalavimus, galima rinktis iš 50 tipų pakuočių, gaminamos iš gofruoto kartono. Savybės, kurios suteikia terminėms pakuotėms pranašumą prieš kitus tokio pobūdžio gaminius: išvengiama pažeidimų transportavimo metu, pakuotėje išlaikoma pageidaujama temperatūra.

Vožtuviniai maišai

Pagrindiniai vožtuvinių maišų bruožai: talpa siekia nuo 10 iki 50 kg, gali būti komplektuojami skirtingi išleidimo vožtuvai, atsparūs plyšiams, galimi įvairūs uždarymo būdai. Skiriami šie pranašumai: draugiški aplinkai, yra galimybė atspausdinti prekinį ženklą, prailginamas produkcijos naudojimo laikas.

Sudėtinės pakuotės

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, sudėtinių pakuočių gamybai yra reikalingos bent kelios sudėtinės dalys. Svarbiausių sudėtinių pakuočių bruožai yra tai, jog šios pakuotės gali būti gaminamos iš įvairių klasių kartono, o papildomai jų gamybai yra naudojamas plastikas, mediena ar porolonas. Sudėtinių pakuočių privalumai: mažina administravimo bei sandėliavimo išlaidas, mažinama pažeidimų tikimybė, didesnis gamybinių linijų našumas.

Viensluoksnis popierius

Šis popierius yra gaminamas iš 100 proc. nebalintų pirminių minkštos medienos plaušų bei pasižymi 9 s oro atsparumu. Dažniausiai naudojamos maisto produktams, cementui statybinėms medžiagoms bei mineralams supakuoti.

Medicininės pakuotės

Medicininių pakuočių savybės; gaminamos iš gofruoto kartono, galima būti gaminamos tokių matmenų, kokių pageidauja užsakovas, yra galimybė atspausdinti prekinį ženklą. pranašumai: ypač maža produktų pažeidimo tikimybė, atitinka reikalavimus, draugiškos aplinkai, turi apsauginius užraktus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Pakavimo medžiagų bei įrankių, skirtų pramoninėms prekėms, įvairovė”

  1.   tomas rašo:

    Issamus straipsnis, kur gali laikyti ivairias medziagas, kalbant apie kenksmingu medziagu transpportavima taip pat prideciau ivairius rezervuarus, cisternas.

Rašyk komentarą